Domů>Zdravé hubnutí
Proč je tak těžké v 21. století shazovat váhu? Životní styl se v posledním desetiletí dramaticky změnil. Jíme odlišně než naši předkové, méně se hýbeme. Práce je často méně fyzicky náročná, více se stresujeme a máme méně času na sebe sama.

Objevit sama účinný a zdravý styl hubnutí je těžké

Málokdo může denně hodiny přemýšlet, co bude jíst, počítat si kalorie nebo denně sportovat. Přitom potraviny, které denně konzumujeme, jsou velmi daleko od toho, co naše tělo potřebuje. Existují tisíce doplňků, z nichž pouze některé fungují a pouze některé jsou vhodné pro vás.

Jak tedy najít cestu ke zdravému hubnutí?

V první řadě musí takové hubnutí respektovat přirozené procesy v organismu. Stačí selský rozum a 80 % diet dokážete vyloučit sama. Dále musí být možné takový systém dlouhodobě dodržovat bez toho, že byste si na to musela brát dovolenou.

Způsob hubnutí účinný u jiných u vás nemusí vůbec fungovat

Zdravé hubnutí musí být postaveno na vaší individualitě. Geneticky jsme každý odlišný, proto nám vyhovuje jiný druh stravy i pohybu. Pro jednoho je např. mléko vhodné, pro druhého představuje nadměrnou zátěž. Jeden se cítí po náročném sportu výborně, pro druhého představuje utrpení.
 
Aby bylo zhubnutí trvalé, je třeba odstranit chybné návyky. Ty vám brání udržet si zdravou váhu
 
Často za námi přicházejí lidé, kteří většinou dělají vše dobře. Úkolem našich specialistů je „odhalit“ pár drobných chyb a změnit některé návyky. Hubnutí se pak rozjede samo.

Zdravé hubnutí vás musí v první řadě respektovat. Dramatické změny nefungují

A to je právě úkol našich specialistů – vybrat pro vás optimální způsob zdravého hubnutí. Každý jsme unikát a proto i způsob zdravého hubnutí musí být „ušit“ na míru každého z nás. Nechte si sestavit individuální plán zdravého hubnutí, který bude respektovat váš fyzický stav, životní režim, časové i pracovní návyky.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Creatin-creatin.cz

Internetová online lékárna Extra-lékárna.cz, vám přináší léky za zdravé ceny. Svaly potřebují pro svalovou práci především kreatin. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Svaly potřebují hlavně sacharidy a pro svalovou práci kreatin.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Bílkoviny a proteiny na růst svalů nabízí Fitshopek.cz. Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů. Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.

MSR 95V/575W SE G-22 Philips

MSR 95V/575W SE G-22 Philips

Cena: 4 590,00 Kč

koupit

Trafo pro CDP-744

Trafo pro CDP-744

Cena: 379,00 Kč

koupit

Gobokolo pro Futurelight MH-860

Gobokolo pro Futurelight MH-860

Cena: 3 690,00 Kč

koupit

Čočka 50 pro FS-600

Čočka 50 pro FS-600

Cena: 1 219,00 Kč

koupit

Dichro filtr pro RGB Flood-1500

Dichro filtr pro RGB Flood-1500

Cena: 1 309,00 Kč

koupit

Stagg SH-SET, činelová sada

Stagg SH-SET, činelová sada

Cena: 11 990,00 Kč

koupit

Zrcadlová koule 40 cm, zlatá

Zrcadlová koule 40 cm, zlatá

Cena: 2 850,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace